еМагазин

Tag : форд мондео

Локално

Пожар во „форд мондео“ на скопјанец

Никола Осило
На 10.09.2019 во 03.44 часот во СВР Скопје, А.И.(68) од Скопје пријавил дека на ул.„Милан Мијалковиќ’’ настанал пожар во неговото патничко возило „форд мондео’’ со...