еМагазин
Image default
Локално

Пожар во „форд мондео“ на скопјанец

На 10.09.2019 во 03.44 часот во СВР Скопје, А.И.(68) од Скопје пријавил дека на ул.„Милан Мијалковиќ’’ настанал пожар во неговото патничко возило „форд мондео’’ со скопски регистарски ознаки, информира МВР.

Пожарот бил изгаснат од противпожарната единица од Скопје. Увид на местото на настанот извршила екипа од СВР Скопје.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопјанец со „БМВ“ удрил во канделабра: Тешко повредена 16-годишна сопатничка

Никола Осило

Гостивар и околината пет часа ќе бидат без вода за пиење

Никола Осило

Нови шест случаи со заразени со мали сипаници: Заболено бебе со Даунов синдром

Редакција