еМагазин

Tag : Габриела Димеска

БАШ НИ Е ЌЕФ

Парада за миленичиња за прв пат во Скопје

Редакција
Шепологија е наречена првата парада за миленичиња преку која организаторите сакаат да ја покажат убавата страна на имањето на милениче покрај себе. „Долго време се...