еМагазин

Tag : галети

ЖИВОТ

Оризовите галети се враќаат на „бис“

Редакција
Многумина мислат дека на оризовите галети им поминаа нивните „5 минути слава“. Тие доживеаја бум во многу диети во 1980-тите и 90-тите години, поради ниското...