еМагазин

Tag : гарнитури

Бизнис ТОП СТОРИИ

Македонската компанија за производство на мебел FEYDOM, отвори салон за продажба и во Белград

Силвана Жежова
Македонската компанија за мебел „Фејдом“ (FEYDOM) која 85 проценти од производството го прави за извоз, се поуспешно ги освојува странските пазари. На почетокот на овој...