еМагазин

Tag : гејмери

Техно

Samsung официјално го претстави најбрзиот закривен гејминг монитор во светот: Odyssey G9

Редакција
Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd., светски лидер на пазарот за гејминг монитори*, денеска го најави глобалното претставување на Odyssey G9 гејминг мониторот на новата генерација....