еМагазин

Tag : Главен штаб

Македонија ТОП СТОРИИ

Главниот штаб го одобри укинувањето на маските, се чека одлука на Владата

Редакција
Укинување на обврската за носење маски за време на физичката настава во средните училишта, укинувањето на забраната за екскурзии и настава во природа, укинување на...