еМагазин

Tag : Гоце Михајловски

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Новинарот Михајловски за личната битка со корона вирусот и за загубата на татко му: Остава пустош зад себе

Редакција
Новинарот Гоце Михајловски кој беше заразен со корона вирусот на неговиот фејсбук-профил раскажа низ што и како поминал во битката. Тој оздравел, но за жал,...