еМагазин

Tag : градежна мафија

ЧИСТА ОКОЛИНА

Здружение „Стар Лагадин“: Заев отворено ја поттикнува градежната мафија

Редакција
Со вчудоневиденост и индигнација ја проследивме јавната вербална комуникација на премиерот Заев со инвеститорот на спорниот хотел во Лагадин на организираниот настан во Охрид „Силна...