еМагазин

Tag : КА-ДИС

Бизнис ТОП СТОРИИ

„КА-ДИС“ го доби тендерот на Министерството за здравство за набавка на 7 амбулантни возила вреден 240.000 евра

Редакција
Министерството за здравство по распишаниот тендер за набавка на 7 амбулантни возила за потребите на Итната медицинска помош за Здравствен дом Скопје склучи договор со...