еМагазин

Tag : Кадри Весели

Македонија ТОП СТОРИИ

Али Ахмети повикан во Специјалниот суд во Хаг

Редакција
Претседателот на ДУИ, Али Ахмети потврди дека добил покана да се јави во Специјалниот суд во Хаг. – Да, вистина е дека сум добил покана...