еМагазин

Tag : Калико

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Скопје доби уникатна поп ап продавница за мебел од метал

Редакција
Ентериерот од метал на новата поп ап продавница „Калико“ е новиот тренд за да го освежите домот, канцеларијата или викендицата. Уникатните парчиња на „Калико“ можете...