еМагазин

Tag : кандидт

Македонија

Османи: Во ДУИ се отворени сите опции за претседателски кандидат

Редакција
Демократската унија за интеграција (ДУИ) ги разгледува сите опции за претседателски кандидат. Разговорите се одвиваат во различни насоки, но се уште нема нешто конкретно, за...