еМагазин

Tag : Кантина

CHECK IN

Кафе-бар Кантина од денеска повторно работи

Редакција
Кафе бар Кантина од денеска повторно е отворен, откако две недели не работеше поради тоа што еден од вработените беше позитивен на Ковид-19. Вљубениците на...
ЖИВОТ

Кафе-бар Кантина нема да работи следните две недели поради еден позитивен случај на Ковид-19

Редакција
Кафе-бар Кантина нема да работи следните две недели поради еден позитивен случај на Ковид-19. „Вчера на 02.11.2020 при направени тестирања за Ковид-19 имаме еден позитивен...