еМагазин

Tag : картон

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Картонски полицаец не може да земе мито“: Макетата на МВР која ќе „заплашува“ возачи хит на Твитер

Редакција
Секторот за внатрешни работи Тетово – Полициска станица за безбедност на патниот сообраќај Тетово стартуваше со пилот-активност, чија цел е превентивно да се влијае за...