еМагазин

Tag : Катина Иванова

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Почина актерката Катина Иванова

Редакција
Со огромно жалење ја споделуваме веста за заминувањето на големата Катина Иванова, информираат од МНТ. „Замина нашата колешка Катина Иванова, актерка која повеќе од четири...