еМагазин

Tag : кавадарви

Локално ТОП СТОРИИ

(Видео) Кавадарци добива јавен градски и приградски превоз

Редакција
Кавадарци добива јавен градски и приградски превоз. Вчера беа презентирани четири нови автобуси. Директорот на јавното претпријатие за градски превоз, Александар Ѓорѓиев информираше дека ќе...