еМагазин

Tag : кетеринг

БАШ НИ Е ЌЕФ

За прослави што се паметат – кетеринг од Барбакан

Редакција
Сијалички, мирис на снег и празнична атмосфера… Да, тоа е оној дел од годината што го обожаваме. Со 2019-та ќе се збогуваме онака како што...