еМагазин

Tag : килиника

Локално

Тројца од повредените во трагедијата во Романовце во тешка состојба

Редакција
Седуммина повредени во несреќата при експлиозија на плинска боца во селото Романовце, во која загинаа три лица, денеска се донесени на Клиниките во Скопје. Тројца...