еМагазин

Tag : Киро Д. Дандаро

Бизнис ТОП СТОРИИ

ДИК склучи договор со печатницата Киро Д. Дандаро вреден 845,5 илјади евра

Редакција
Државната изборна комисија (ДИК) склучи договор за изработка и печатење на доверлив изборен материјал и избирачки список за изборите 2021 година со Акционерското друштво печатница...