еМагазин

Tag : Клиничкиот центар

Македонија

(Фото) Завршен новиот паркинг на Клиничкиот центар и неколку нови улици и влезови во кампусот

Редакција
Во Клиничкиот центар е завршен новиот паркинг што се наоѓа на местото на поранешната Клиника за гинекологија, направен е посебен влез за возила на итната...