еМагазин

Tag : Клиника за психијатрија

Локално ТОП СТОРИИ

Малолетничка при обид да избега од Клиниката за психијатрија, паднала од височина и се здобила со тешки телесни повреди

Редакција
Малолетничка од Скопје, при обид да избега од Психијатриската болница при Комплекс клиники, паднала од височина и се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во...