еМагазин

Tag : Клиника за токсигологија

Локално

Приведен маж кој „мортуз пијан“ кршел на Клиниката за токсикологија

Редакција
На 15.11.2018 година во 18.55 часот во Полициската станица Центар, медицинска сестра од Клиниката за токсикологија при комплексот клиники „Мајка Тереза“ пријавила дека З.Т., кој...