еМагазин

Tag : Клиниката за кардиохирургија

Македонија ТОП СТОРИИ

Познат кардиохирург физички го нападнал директорот на Клиниката за кардиохирургија

Редакција
Од Министерството за внатрешни работи (МВР) информираа дека вработен на Клиниката за кардиохирургија, со иницијали С.Ј. денеска, околу 10.00 часот, прво вербално нападнал медицинска сестра,...