еМагазин

Tag : Коалиција Можеме

Македонија ТОП СТОРИИ

Коалицијата „Можеме“ на СДСМ за изборната кампања прибрала донации од 231.000 евра

Редакција
Коалицијата „Можеме“ предводена од СДСМ за предвремените парламентарни избори 2020 година имала вкупни приходи од донации во износ од 14,2 милиони денари или околу 231.000...