еМагазин

Tag : Кокински дол

Македонија ТОП СТОРИИ

Пожарот кај Кокино ставен под контрола, жаришта има во месноста „Кокински дол“

Редакција
Пожарот кај Кокино е ставен под контрола, но противпожарните служби од Старо Нагоричане утрово информираат дека нивни екипи се упатуваат кон непрооден пат на уште...