еМагазин

Tag : Коко Капитан

Техно

(ВИДЕО) Која е Коко Капитан, миленичка на Гучи и Вог?

Редакција
Едни од најинтригантните едиторијали на светските брендови, како што се Гучи, Пако Рабан, Маисон Марџиела, на насловните на Њујорк Тајмс, Дејзд (Dazed), Ем ле Монде...