еМагазин

Tag : компјутерска

Бизнис ТОП СТОРИИ

Британци со компјутерска измама украле над 400 илјади евра од македонска фирма

Редакција
СВР Штип соопшти дека поднела кривична пријава против две физички лица Ј.Т.С. (21) и A.A.A. (44) и правно лице од Велика Британија, поради постоење основи...