еМагазин

Tag : конфренција

Балкан ТОП СТОРИИ

Во Белград Конференција за инвестиции во енергетиката во Западен Балкан

Редакција
Во Белград почна Конференцијата за инвестиции во обновливи извори на енергија во земјите од Западен Балкан во организација на претседателот на Србија, Александар Вучиќ и...