еМагазин

Tag : Контакт 2000 сервис

Бизнис ТОП СТОРИИ

МВР склучи договор со Контакт 2000 сервис вреден 575,6 илјади евра

Редакција
Министерство за внатрешни работи склучи договор за набавка на клима уреди со друштвото за производство, промет и сервисирање Контакт 2000 сервис ДООЕЛ Скопје. Договорот е...