еМагазин

Tag : Корендон

Бизнис ТОП СТОРИИ

Ќе се вратат ли холандските туристи: Tур-операторот „Корендон“ ја активира сезонската авиолинија од Мастрихт до Охрид

Редакција
Холандскиот тур-оператор „Корендон“ што располага и со сопствена авионска флота, за престојната туристичка сезона повторно ја активира директната авионска линија од аеродромот „Мастрихт/Ахен“ до Охрид....