еМагазин

Tag : корона бирус

Македонија ТОП СТОРИИ

Заразените од корона вирусот и лицата во самоизолација ќе гласаат од дома на 13 јули

Редакција
Владата на вчерашната седница донесе Уредба за изборниот процес во кој се предвидува гласањето на изборите да биде на 15 јули од 7 до 21...