еМагазин

Tag : Косана Мазнева Николиќ

Локално ТОП СТОРИИ

Немало политичко влијание за разрешувањето на Мазнева, тврди Арсовска

Редакција
Доколку не се реализира сето тоа што е програмска определба на Градот Скопје, ниту една позиција не е загарантирана, а тоа и го правиме во...
Бизнис ТОП СТОРИИ

Косана Мазнева не е повеќе директорка на „Комунална хигиена“ Скопје

Редакција
Косана Мазнева Николиќ не е повеќе директорка на ЈП „Комунална хигиена“ Скопје. Информацијата за Мета ја потврди Мазнева. „Точно е, разрешена сум од директорското место....