еМагазин

Tag : косилка

ТОП СТОРИИ ЧИСТА ОКОЛИНА

Пристигна GM200ze ново мултифункционално возило на „Брако“: Косилка, чистач на снег, плажа или улици во едно 

Редакција
По лансирањето на револуционерното водородно возило за одржување хигиена во урбани средини GM500H2, „Брако“ продолжува со иновации, информираат од компанијата. Најновиот член во семејството на...