еМагазин

Tag : Косовратси

Локално ТОП СТОРИИ

Осумгодишно девојче се удавило во базен во бањата Косоврасти

Редакција
„На 16.03.2022 година околу 20 часот во ОВР Дебар пријавено е дека во Дебарските бањи кај селото Косоврасти забележано е удавено лице. Од извршениот увид...