еМагазин

Tag : косовско парашање

Балкан ТОП СТОРИИ

Србија е подготвена да го прифати концептот на предложениот договор за косовското прашање

Редакција
Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, по средбата со претставниците на ЕУ, САД, Франција, Германија и Италија во Белград, изјави дека Србија е подготвена да го...