еМагазин

Tag : Коста Начевски

Бизнис ТОП СТОРИИ

Коста Начевски назначен за в.д. директор на „Дрисла“

Редакција
Поранешниот кандидат на СДСМ за градоначалник на скопската Општина Бутел, Коста Начевски е назначен за вршител на должност на Јавното претпријатие „Дрисла“. Тој доаѓа на местото...