еМагазин

Tag : Коста Шапков

ТОП СТОРИИ Убава приказна

По дваесет години: Пациент на д-р Жан Митрев сведочи за првата историска бајпас операција во Македонија

Редакција
Први март 2020 година е датумот на кој „Zan Mitrev Clinic“ ќе го одбележи својот 20-годишен јубилеј. По тој повод, токму на тој ден се...