еМагазин

Tag : Костандина Зафировска

ТОП СТОРИИ Убава приказна

Зафировска од IT Labs: Во ковид-пандемијата, технологијата ни помогна да функционираме нормално

Силвана Жежова
Дигитализацијата е неминовна, бидејќи развојот на технологијата и напредокот на индустријата придонесуваат таа да биде задолжителна, вели во интервју за „еМагазин.мк“, Костандина Зафировска, генерален менаџер...