еМагазин

Tag : костимограф

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Луксузни дестинации оваа сезона за македонскиот моден дизајнер Папаз

Редакција
Монако, Монтекарло, Ница, Кан, Сантропе и Санремо се дестинациите кои ова лето ги посети македонскиот дизајнер Папаз. Тој е на заслужен одмор каде ужива во...