еМагазин

Tag : Ковеши

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Романско сценарио за СЈО: Ќе ја снајде ли Катица судбината на Ковеши?

Редакција
Ќе биде ли Специјалното јавно обвинителство уште една алатка за еднократна употреба по најавата дека популарното СЈО станува дел од Јавното обвинителство или пак ќе...