еМагазин

Tag : ковид-болница

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Сведоштво на девојка чиј татко се спаси од ковид-центарот во Тетово: „Пожарот изби многу бргу, моите, а и многу други избегаа низ прозорец“

Редакција
Јована Костеска Србиновска, чиј татко се спасил од пожарот во ковид-центарот во Тетово на Фејсбук сподели што се случувало. „Прво, огромна ама најогромна благодарност за...