еМагазин

Tag : кримнал

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: Ахмети да не се чуди зошто ДУИ ја обвинуваат за корупција, да си провери во орманот каде има диво приклучен кабел за струја

Редакција
На Фејсбук статусот на лидерот на ДУИ, во кој Али Ахмети се пожали дека СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ постојано му правеле штети на партијата, реагираа од...