еМагазин

Tag : Крис Колбурн

Бизнис ТОП СТОРИИ

Крис Колбурн нов генерален директор на САСА

Редакција
На први септември, Крис Колбурн се приклучи на рудникот за олово и цинк САСА од Македонска Каменица, како нов генерален директор, информираат од компанијата. Досегашниот...