еМагазин

Tag : Кристијан Момироски

Локално ТОП СТОРИИ

Татко и син во Прилеп загинаа во пожар во семејната куќа

Редакција
Двајца прилепчани, татко и син синоќа загинаа во пожар што избувнал во нивниот семеен дом на улицата „Цане Илиоски број 87а“ во Прилеп. Пожарот во...