еМагазин

Tag : Кристина Јоакимовска

Бизнис ТОП СТОРИИ

Разрешен директорот на Службен весник, Владимир Кроневски

Редакција
Владата на денешната седница донесе одлука да го разреши Владимир Кроневски од должноста директор на ЈП Службен весник. Владата ја именуваше Кристина Јоакимовска за в.д....