еМагазин

Tag : Крсте Петревски

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Кој е Крсте Петревски, генералниот секретар на ГРОМ, кој е новиот директор на Градски паркинг

Редакција
Крсте Петревски, генералниот секретар на ГРОМ е новиот в.д.директор на ЈП Градски паркинг Скопје. Тој доаѓа на местото на Бојан Христовски. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Кои се...