еМагазин

Tag : крстевски

Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Афера „Паразити“: ВМРО-ДПМНЕ ги објави платите на директорите на М-НАВ, Хамиди и Крстевски

Редакција
ВМРО-ДПМНЕ денеска објави нова афера наречена „Паразити“. “Додека народот гладува, а минималната плата е 18.000 денари. Инфлацијата за една година е 20%, а цените на...