еМагазин

Tag : Кукуричани

Локално

Хорор во село Кукуречани: Снимале обљуба на лице со тешка интелектуална попреченост

Редакција
На 18.02.2019 З.К (44) од с.Кукуречани, пријавил дека пред неколку дена во с.Кукуречани, врз неговиот син С.К., кој е лице со тешка интелектуална попреченост, била...