еМагазин

Tag : лабино

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Галерија) На море во Охрид: Плажа „Лабино“

Редакција
Ако навистина сакате да уживате во убавините на Охридското езеро, тогаш неурбанизираната плажа „Лабино“ е вистинскиот избор. Освен што ќе имате мир, без многу луѓе,...